12 отзывов
Контакты
Развлекательный центр "Сюрприз"
+380 показать номер
+380 показать номер
sureprizedream@gmail.com
УкраинаКиевТРЦ Dream Town 1, проспект Оболонский 1Б, 3 этаж, развлекательный центр "Сюрприз"01032
Карта

Июнь 2016

Июнь 2016
  • Услуга

Цену уточняйте

Июнь 2016
Цену уточняйте
УслугаИюнь 2016
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты

Вечірки, дискотеки, відчуття нестримної свободи, драйв у кожному русі - саме так розпочинається літо в розважальному центрі «Сюрприз»! Оновлюємо наш гардероб на зустріч сонцю, дружній компанії навколо багаття та освіжаючому морському бризу. А одяг має бути зручним і, звичайно ж, стильним. Вечірка Стиляг - це лише початок дечого надграндіозного, того, що кожна дитина і кожен малюк в середині дорослого чекають із настанням літа. Таким стартом літньої пригоди обов'язково потрібно поділитися із друзями; селфі з аніматорами, фото на танц-полі - те, що потрібно закарбувати у пам'яті фотоальбому.
Давайте зустрінемо спеку вечірок разом 4 червня!
Дехто вважає шаманів кінцевою ланкою еволюції мистецтва магії. Але мало хто знає, що саме магія шаманів - це не вигадка із казок, а справжнісіньке підкорення сили стихій. Прийди 11 червня в РЦ «Сюрприз» , осягни й ти дух свободи, силу у кожному предметові, рослині, стихії. Відчуй могутність, яка ховається в твоєму серці та розумі. Наш шаман-чарівник розповість про силу, він здивує магічним шоу, а головне - навчить на дотик відчути енергію довкілля. І це тільки початок літа в РЦ « Сюрприз»!!!Коли вже ви ступили на палубу корабля Джека Горобця… перепрошую, капітана Джека Горобця, то найперше - повинні засвоїти один - єдиний, але дуже важливий закон - НІЯКИХ ЗАКОНІВ НА МОЄМУ КОРАБЛІ НЕМАЄ! Гуляймо та веселімося, моряки! "Пірат", - звучить гордійливо, а головне - вільно! Лише вчора ви драяли палубу на якійсь галері старого купця, а сьогодні я проголошую вас піратами! Ви просто не можете це пропустити!
24.06 – День Іменинника. Двобій двох героїв, суперечка двох світів: Marvel та Lego. Обери свою команду і нехай доля епічного протистояння вирішиться.
25.06 – У країні «Сюрприз» , де чарівні вогники освітлюють шлях мандрівника вночі, а яскраве сонечко зігріває час дня, немає місця для смутку. Запрошуємо усіх принців та принцес до себе в гості. Настав час для веселощів у казковій країні мрій. Ми підготували для вас: найцікавіші загадки, приголомшливі конкурси та вражаючі сюрпризи кожному!!!
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте